Schuldenoverzicht: verschil tussen versies

Uit SchuldhulpHulp
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Regel 32: Regel 32:
||€ 270
||€ 270
|}
|}
<span style="font-size: 11.6667px;">D</span>


De volgende stap is de gegevens van het [[Budgetplan|budgetplan]] en dit overzicht overzetten overzetten in een [[Schuldregeling|schuldregeling]]




<sup>1</sup>) <small>In dit geval is de achterstand in 22 maanden oplosbaar (€ 5900/€ 270). Wordt rekening gehouden met het vakantiegeld in mei dan is de achterstand zelfs in 13 maanden oplosbaar.
</small>


 
Een versie voor eigen gebruik kun je [http://wiki.broer.us/Supportfiles/BSSplan.xlsx hier] downloaden.
 
 
 
 
 
 
<sup>1</sup>) In dit geval is de achterstand in 22 maanden oplosbaar (€ 5900/€ 270). Wordt rekening gehouden met het vakantiegeld in mei dan is de achterstand zelfs in 13 maanden oplosbaar.
 
 
Een versie voor eigen gebruik kun je [http://wiki.broer.us/Supportfiles/BSSplan.xlsx hier]
 
 
downloaden.
 
Zie ook [[budgetplan]]

Versie van 6 aug 2019 15:24

Het schuldenoverzicht geeft een overzicht van de schulden en op basis daarvan de bedragen die kunnen worden afgelost. Basis hiervoor is het budgetplan met een afloscapciteit van € 270.

Naam Bedrag % van totale schuld Aflosbedrag per maand1
Wehkamp € 3,500 59% € 160
Energie € 800 14% € 37
Huur € 1,200 20% € 55
Verzekeringen € 400 7% € 18
Totaal Achterstand € 5,900 100% € 270

De volgende stap is de gegevens van het budgetplan en dit overzicht overzetten overzetten in een schuldregeling


1) In dit geval is de achterstand in 22 maanden oplosbaar (€ 5900/€ 270). Wordt rekening gehouden met het vakantiegeld in mei dan is de achterstand zelfs in 13 maanden oplosbaar.

Een versie voor eigen gebruik kun je hier downloaden.